Specijalist u razvoju proizvoda/Web administrator

Specijalist u razvoju proizvoda/Web administrator (m/ž)

Opis radnog mjesta:

* administriranje internet stranice tvrtke
* dogovaranje i uspostavljanje suradnje sa novim affiliate internet partnerima i edukacija odgovornih osoba affiliate partnera
* administriranje Google Adwords
* administriranje i razvoj Facebook, Twitter i ostalih aplikacija društvenih mreža
* aktivnosti na području kontaktiranja poslovnih partnera i prodaje oglasnog prostora na internet stranici tvrtke
* izrada marketinških planova za poslovne partnere, uređivanje i provođenje marketinških kampanja na webu
* unapređenje i monitoring online prodaje
* izrada i slanje newslettera
* analitika web aktivnosti

Uvjeti za kandidate:

* visoka kompjuterska pismenost
* aktivna upotreba Photoshopa, Corel-a i sl. programskih paketa
* izvrsno znanje engleskog jezika je obavezno
* poznavanje još jednog stranog jezika je prednost
* prednost: korištenje društvenih mreža u komercijalne i promotivne svrhe
* prednost: relevantno radno iskustvo u poslovima s navedenim karakteristikama
* kreativnost, sposobnost timskog rada i efikasnog poslovnog komuniciranja
* obavezne kvalitete su sklonost samoinicijativi i proaktivnost

Potrebno radno iskustvo: min. 2 godine

Oglasi

Odgovori

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava / Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava / Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava / Izmijeni )

Google+ photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google+ račun. Odjava / Izmijeni )

Spajanje na %s